-->
JUNGLE DNB CZ party databaseJUNGLE DNB CZ party database
DNB TRIČKA

Party list - Jungle Drum&bass ČR


pá 18.4. Drumstation
Drumstation (DRUM AND BASS + JUNGLE)

Praha / Cross

DJ K (Can), Deadly Hunta (UK), Beast67, Hundread, Rich, Cultof Dread

open 20:00

pá 18.4.


pá 18.4. DEVASTATOR
DEVASTATOR (DRUM AND BASS + HARDCORE)

Praha / Storm

Art Of Fighters (IT), Hungry Beats, Ychy, George Crusher, Mephisto, Dirty-Z, Calgarry, Lucifron, Kan-Jacca, Halbax, Aze, Snookey, Eska, Cybi, Crespo

open 21:00

 | end 06:00

vstup: 250 Kč

 (do 22 h 200 Kč)

 | předprodej: 225 Kč

pá 18.4.


pá 18.4. LET IT ROLL ON TOUR
LET IT ROLL ON TOUR (DRUM AND BASS)

Nový Jičín / Zimní Stadion

Black Sun Empire, Audio, A.M.C, Emperor, Thiew, Schooler, Meikos, Mr.Happy, Suki, Bifidus Aktif, Pixie

open 20:00

 | end 06:00

vstup: 400 Kč

 (350 Kč)

 | předprodej: 200 / 250 / 300 Kč

pá 18.4.


pá 18.4. MAYHEM TO THE DUST VOL. 2
MAYHEM TO THE DUST VOL. 2 (DRUM AND BASS + JUNGLE)

Praha / Bažina

Tons, Emeka, GuLiMAN, Steizy, Host

open 17:00

 | start 21:00

 | end 05:00

vstup: dobrovolný Kč

pá 18.4.


pá 18.4. Strejdové za gramcema / vol:1
Strejdové za gramcema / vol:1 (DRUM AND BASS + BREAKBEAT)

Hradec Králové / Striga

N.e.d , Buqwa , Mikro , Raster , Keshu , Taiza

open 19:00

pá 18.4.


pá 18.4. DRUMSTORM VOL. 9
DRUMSTORM VOL. 9 (DRUM AND BASS)

Litvínov / Ponorka

No Money & Mc Coppa (UK), Taby, Azawakk, Estewes, Wormick, Dumplink, Mc Fat Fery, VirCZ, Mc Binja, Bizzare

open 21:00

 | end 05:00

pá 18.4.


pá 18.4. WARM UP! 19 MAFIA EDITION
WARM UP! 19 MAFIA EDITION (DRUM AND BASS)

Kladno / Poldofka

Volume Plus, Skáčko, Vorel, Dogzan

open 21:00

 | end 04:00

vstup: 50 Kč

pá 18.4.


pá 18.4. SOMERSBY GANGSTER TRIPPIN
SOMERSBY GANGSTER TRIPPIN (DRUM AND BASS)

České Budějovice / Slavia

B-Complex (SK), HellSmith, Hanzall, Tao Maffa, Johny Player, Clipper, Fury, Weed, Luke G b2b SadMan

open 21:00

 | end 05:00

vstup: 130 Kč

 | předprodej: 100 Kč

pá 18.4.


pá 18.4. BASS DROP VOL. 11
BASS DROP VOL. 11 (DRUM AND BASS + DUBSTEP)

Praha / Chapeau Rouge

The Greys (UK), A-Cray, WAB Project + bass drop stage

open 22:00

vstup: 100 Kč

pá 18.4.


pá 18.4. ZLOMENINA V MIRAGE NA IPAKU
ZLOMENINA V MIRAGE NA IPAKU (DRUM AND BASS)

Praha / Mirage - I. P. Pavlova

Drum Technology

open 21:00

vstup: zdarma - 0 Kč

pá 18.4.


pá 18.4. FUTURE CONTROL - T-SHIRT EDITION

Třinec / Bar-Rock-O

Apoka, Joshu4, X Trail, Vi:Dy, Ron-X, Cooldy, Spectacular

open 19:30

 | end 04:30

vstup: 100 Kč

pá 18.4.


so 19.4. VYHLÁŠENÍ CZECH DRUMANDBASS AWARDS 2013

Praha / Storm

Pixie, Philip T.B.C, A-Cray, Akira, Bifidus Aktif, Schooler, Volume Plus, Mc Embryo

open 21:00

 | end 06:00

vstup: 50 Kč

 (hlasující mají automaticky vstup zdarma - 0 Kč)

so 19.4.


so 19.4. DNB JUNGLE BREAKBEAT MUSIC SESSION
DNB JUNGLE BREAKBEAT MUSIC SESSION (DRUM AND BASS + další styly)

Veselí nad Lužnicí / Kulturní Dům

Tons, Fake, The Vinyl Scrapers, Bronczik, Kejleb, Error, MX Visual Station

open 20:00

vstup: 70 Kč

 | předprodej: 60 Kč

so 19.4.


so 19.4. 20TI MINUTOVÝ DIKTÁT - ARA COMPANY DNB NIGHT

Chomutov / Kulisárna

Azawakk, Estewes, Corl, Stanec, Fucza, Tesy

open 21:00

vstup: 50 Kč

so 19.4.


so 19.4. RED TUNES
RED TUNES (DRUM AND BASS)

Litoměřice / Hrádek

Tao Maffa, Johny Player, Mc Misschief, Expendable, Basscoffee

open 21:05

so 19.4.


út 22.4. ALIBI NA VEČER
ALIBI NA VEČER (DRUM AND BASS + další styly)

Praha / Palác Akropolis

N.e.d, Estewes, Fabi, AzAwAkk, Carnage

open 22:00

út 22.4.


pá 25.4. DEORBITAL NIGHT
DEORBITAL NIGHT (DRUM AND BASS + HOUSE)

Praha / Cross

Mediks (UK), Pixie, Johny Player, Tao Maffa, Mersi, Volume Plus, Vitt3k, Koobl, Rolnik, Mike, Bidlo, Tokatko, Bodie Raw, Dr Smeghead

open 20:00

 | end 07:00

vstup: 100 Kč

 (do 21 h zdarma - 0 Kč)

pá 25.4.


pá 25.4. DNB ČARODĚJNICE PLEŠIVEC OPEN AIR

Beroun / Kemp Plešivec

Pixie, Rich & Basstien, Gasr & Pyshtone, Mcquack, Zwootix, Saym

open 20:00

 | end 09:00

vstup: 90 Kč

pá 25.4.


pá 25.4. HOOFBEATS
HOOFBEATS (DRUM AND BASS)

Valmez / M-Klub

Counterstrike (JAR), Gasmask 71, Raddem, B-Style, Apoka, Buster, Joshu4, Kubass, Reloptiv, Mc Vaant

open 21:00

vstup: 100 Kč

pá 25.4.


pá 25.4. DNB RODEO
DNB RODEO (DRUM AND BASS)

Praha / Storm

A.M.C (UK), T-Phonic (UK), Six Blade (UK), Basstien, Madface & Contest Winner

open 21:00

 | end 05:00

vstup: 150 Kč

 (do 22 h 100 Kč)

 | předprodej: 125 Kč

pá 25.4.


pá 25.4. DRUM & BOSS VOL. 15
DRUM & BOSS VOL. 15 (DRUM AND BASS)

Poděbrady / Boss Bar

Rido, Tom Small, Rocki, Critical J, Pokyno, Evo

open 21:00

vstup: 90 Kč

 (do 22 h 60 Kč)

pá 25.4.


pá 25.4. NO!SE VOL. 5
NO!SE VOL. 5 (DRUM AND BASS)

Frýdek-Místek / Stoun

Schooler, Shmidoo, Buckx, Giffi.G

open 20:00

 | end 04:00

vstup: 60 Kč

 (do 21 h 40 Kč)

pá 25.4.


pá 25.4. DRUMMATIC
DRUMMATIC (DRUM AND BASS)

Strakonice / Křemelka

Kan-Jacca, Snookey, Bronczik, Chihury, Revo, Worel, Krokodeel, Vapa

open 21:00

 | end 05:00

vstup: 70 Kč

pá 25.4.


so 26.4. JUNGLE EXPEDITION
JUNGLE EXPEDITION (DRUM AND BASS + další styly)

Most / Raketa

Aka, Tao Maffa, Johny Player

open 20:00

so 26.4.


so 26.4. SMASH UP
SMASH UP (DRUM AND BASS + další styly)

Praha / Chapeau Rouge

Rich, Hiffi, Mc Jacob

open 20:00

so 26.4.


so 26.4. DRUMANDBAJS 6
DRUMANDBAJS 6 (DRUM AND BASS)

Tábor / Komix

Mike, Matyx, Aldous, Satiwa, Fake

open 21:00

vstup: dobrovolný Kč

so 26.4.


st 30.4. COLLAPSE
COLLAPSE (DRUM AND BASS + další styly)

Praha / Cross

X.Morph, Schooler, N.E.D, Ozone, Mr.Happy, Mazzon, Phanatic, Tukan Mc, Smack, Freezer, Creax, STA, WZ, MadMachine, Famboi, VJ Oko3

open 20:00

 | end 07:00

vstup: 90 Kč

 (do 21 h zdarma - 0 Kč)

st 30.4.


ČÁRY 2014 (DRUM AND BASS)

Nudvojovice u Turnova

Murte, Anakin, Sweg, VJE, Selector Sequens, Pub-shmeer, Painter, Janko-Sanko, Jacob b2b Pejany, Nigga, Zrz-ek, Mc Kowajda, Mc Jelen

open 17:00

 | start 17:30

vstup: vstup zdarma - 0 Kč

st 30.4.


st 30.4. BROKEN WITCHES OPEN AIR - LIR WARM UP

Batňovice / Varta

Pixie, Thiew, Penza, CTRL, Arrakis, Schlager, Neuronic, Petronn

open 20:00

vstup: 99 Kč

 (do 22 h 79 Kč)

st 30.4.


st 7.5. TAKE CONTROL
TAKE CONTROL (DRUM AND BASS)

Praha / Storm

Calyx & Teebee (UK/NOR), Im Cyber, Bifidus Aktif, Suki, Dexide, Aze

open 21:00

 | end 06:00

vstup: 230 Kč

 (do 22 h 190 Kč)

 | předprodej: (+popl.) 150 Kč

st 7.5.


pá 9.5. STARDUST 62
STARDUST 62 (DRUM AND BASS + HOUSE)

Praha / Palác Akropolis

One Way (PL), Azawakk, Carnage, VirCz, Frock, Subgate, Dafonic, Akrom, P-Jay, Mark Evill, Mr. Funky Machine

open 22:00

vstup: 60 Kč

 (holky do 23 h zdarma - 0 Kč)

pá 9.5.


pá 9.5. OLD SCHOOL FLAVA OPEN AIR
OLD SCHOOL FLAVA OPEN AIR (DRUM AND BASS)

Beroun / Kemp Plešivec

Suki, Rich & Mc Nu.C, Mad4ce, Telka, M4Y4, Touchwood, Gasr, Driver

open 20:00

 | end 08:00

vstup: 90 Kč

pá 9.5.


pá 9.5. DOUBLE TROUBLE
DOUBLE TROUBLE (DRUM AND BASS)

Praha / Cross

Mindscape (HU), Phil Tangent (UK), Malaky (UK), Changing Faces (SK), Hrr.nec, Hellsmith, Volume Plus, Martyyno, Skáčko, Theya, Blofeld, Ozy, Lu.D.Key, Aspire

open 20:00

 | end 07:00

vstup: 100 Kč

 (do 21 h 40 Kč)

pá 9.5.


pá 9.5. METHLAB
METHLAB (DRUM AND BASS)

Brno / Melodka

MachineCode (DE), Cause4Concern (UK), Allied (UK), MethLab DJ (UK), Mercur, Vaczech

open 21:00

vstup: 170 Kč

 (studenti 140 Kč)

 | předprodej: (50 ks) 100 Kč

pá 9.5.


pá 16.5. DRUMSTATION
DRUMSTATION (DRUM AND BASS + JUNGLE)

Praha / Cross

Ozma (RU), AKA , N.e.d , Beast67 , Mersi , Mazzon , Ozone , Azawakk

open 21:00

pá 16.5.


pá 16.5. SMASH & GRAB IT!
SMASH & GRAB IT! (DRUM AND BASS + DUBSTEP)

Ostrava / Marley

Thiew, Volume Plus, Mr.Happy, Creax, DLKT, WZ, MadMachine, Funtomas, Dafman, Repit, Unikates, Slizskej Strýček

open 20:00

vstup: 60 Kč

pá 16.5.


pá 16.5. BASS EVOLUTION
BASS EVOLUTION (DRUM AND BASS)

Olomouc / S-cube

Forbidden Society, Gasmask 71, S4P live, You2, Pospitch, Meskalin, Maso, Spaboy, Herbgrinder

open 21:00

vstup: 130 Kč

 (100 Kč)

pá 16.5.


so 17.5. MUFFIN
MUFFIN (DRUM AND BASS + další styly)

Mláka / Kemp Mláka

Deadly Hunta (UK), Solo Banton (UK). Marga Dread (UK), Colectiv, General Kryshpeen, FMP Soundsystem, Fubatan, Richie, Parallel Activity, Wenkowsound, Tao Maffa, Johny Player, Koloc, Hanzall, Dukor, Hellsmith, Syndrome, Dirty Boy, Brock, Squid, Thinngy, Slavick

open 16:00

 | end 05:00

so 17.5.


so 17.5. DREAD THE UNDEAD
DREAD THE UNDEAD (DRUM AND BASS)

Praha / Ateliér

Taby, Bazzi, Vircz, Siso (BG), LSDee aka DreadLocker (SK)

open 22:00

vstup: 18+ 100 Kč

so 17.5.


pá 23.5. DRUMLAND #9
DRUMLAND #9 (DRUM AND BASS)

Valašské Klobouky / Kravín

Qo, Computerartist, Apoka, ForMad, Matthiass

open 20:55

 | end 04:00

vstup: 80 Kč

pá 23.5.


so 24.5. BREK ART XTRA
BREK ART XTRA (DRUM AND BASS + další styly)

Praha / Cross

Joe Ford (UK), Mob Tactics (UK), Madface, Twisted:Minds, Thiew, Schooler, Buckx, The Concept, Spoon, Mr.Happy, Tomasan (DE), dMIT.RY, OL-WIZ, Meikos

open 21:00

 | end 07:00

so 24.5.


pá 6.6. JUNGLE DNB SESSION
JUNGLE DNB SESSION (DRUM AND BASS + další styly)

Praha / Cross

State Of Mind (NZ), Pixie, Suki, Wash!, Technical, Apoka, Joshu4

open 20:00

 | end 07:00

vstup: 130 Kč

 (do 21 h 70 Kč)

pá 6.6.


pá 20.6. WARM UP! 21
WARM UP! 21 (DRUM AND BASS)

Kladno / Poldofka

Pixie, Deadly Viperz

open 21:00

 | end 05:00

vstup: 160 Kč

 (do 22 h 130 Kč)

 | předprodej: (sto kusů lístků) 100 Kč

pá 20.6.


so 21.6. STUDNICE OLD SCHOOL FLAVA OPEN AIR - EAST COAST EDITION

Studnice u Náchoda

Wash!, Mc Driver, Babe LN, Rich, Basstien, JD Bass, Jungling Jay, Kobylka, Underfire, Max Breaker, Mc Dawe, Waypa, Radax, Wipeout, Dzega, Houmr, Scar, Mcquack, Ahz, Touchwood, Rade, Slam, John T, Crash, Kwizaczech, Lüquid, Mikro, Adzi, W1z4rd

open 12:00

 | start 13:00

vstup: 100 Kč

so 21.6.


pá 27.6. DRUMSTATION
DRUMSTATION (DRUM AND BASS + JUNGLE)

Praha / Cross

Bass Brothers ( Playaz rec./ Portugalsko ), Furious Freaks, Volume Plus, N.e.d, Bio

open 16:00

 | start 21:00

pá 27.6.


pá 27.6. HOOFBEATS OPEN AIR 2014
HOOFBEATS OPEN AIR 2014 (DRUM AND BASS)

Hustopeče Nad Bečvou

Mefjus (AT), Mind Vortex (UK), ???, TBA

open 18:00

pá 27.6.


pá 1.8. LET IT ROLL OPEN AIR
LET IT ROLL OPEN AIR (DRUM AND BASS + další styly)

Benešov

Netsky Live, Camo & Krooked present Zeitgeist, Wilkinson, Dirtyphonics, London Elektricity, Ed Rush & Optical, Loadstar, Fred V & Grafix, The Upbeats, Metrik, Ayah Marar Live, Neophyte, DC Breaks, Mefjus, Neonlight, Prolix, Maztek, Frankee, Etherwood, Dj Hidden, Alien T, Pandorum, and many more

open 16:00

pá 1.8.



DNB trička