-->
JUNGLE DNB CZ party databaseJUNGLE DNB CZ party database
DNB TRIČKA

Party list - Jungle Drum&bass ČR


pá 25.4. DEORBITAL NIGHT
DEORBITAL NIGHT (DRUM AND BASS + HOUSE)

Praha / Cross

Mediks (UK), Pixie, Johny Player, Tao Maffa, Mersi, Volume Plus, Vitt3k, Koobl, Rolnik, Mike, Bidlo, Tokatko, Bodie Raw, Dr Smeghead

open 20:00

 | end 07:00

vstup: 100 Kč

 (do 21 h zdarma - 0 Kč)

pá 25.4.


pá 25.4. DNB ČARODĚJNICE PLEŠIVEC OPEN AIR

Beroun / Kemp Plešivec

Pixie, Rich & Basstien, Gasr & Pyshtone, Mcquack, Zwootix, Saym

open 20:00

 | end 09:00

vstup: 90 Kč

pá 25.4.


pá 25.4. HOOFBEATS
HOOFBEATS (DRUM AND BASS)

Valmez / M-Klub

Counterstrike (JAR), Gasmask 71, Raddem, B-Style, Apoka, Buster, Joshu4, Kubass, Reloptiv, Mc Vaant

open 21:00

vstup: 100 Kč

pá 25.4.


pá 25.4. DNB RODEO
DNB RODEO (DRUM AND BASS)

Praha / Storm

A.M.C (UK), T-Phonic (UK), Six Blade (UK), Basstien, Madface & Contest Winner

open 21:00

 | end 05:00

vstup: 150 Kč

 (do 22 h 100 Kč)

 | předprodej: 125 Kč

pá 25.4.


pá 25.4. DRUM & BOSS VOL. 15
DRUM & BOSS VOL. 15 (DRUM AND BASS)

Poděbrady / Boss Bar

Rido, Tom Small, Rocki, Critical J, Pokyno, Evo

open 21:00

vstup: 90 Kč

 (do 22 h 60 Kč)

pá 25.4.


pá 25.4. NO!SE VOL. 5
NO!SE VOL. 5 (DRUM AND BASS)

Frýdek-Místek / Stoun

Schooler, Shmidoo, Buckx, Giffi.G

open 20:00

 | end 04:00

vstup: 60 Kč

 (do 21 h 40 Kč)

pá 25.4.


pá 25.4. DRUMMATIC
DRUMMATIC (DRUM AND BASS)

Strakonice / Křemelka

Kan-Jacca, Snookey, Bronczik, Chihury, Revo, Worel, Krokodeel, Vapa

open 21:00

 | end 05:00

vstup: 70 Kč

pá 25.4.


so 26.4. JUNGLE EXPEDITION
JUNGLE EXPEDITION (DRUM AND BASS + další styly)

Most / Raketa

Aka, Tao Maffa, Johny Player

open 20:00

so 26.4.


so 26.4. SMASH UP
SMASH UP (DRUM AND BASS + další styly)

Praha / Chapeau Rouge

Rich, Hiffi, Mc Jacob

open 20:00

so 26.4.


so 26.4. DRUMANDBAJS 6
DRUMANDBAJS 6 (DRUM AND BASS)

Tábor / Komix

Mike, Matyx, Aldous, Satiwa, Fake

open 21:00

vstup: dobrovolný Kč

so 26.4.


so 26.4. NEUROTHERAPY NIGHT IV.
NEUROTHERAPY NIGHT IV. (DRUM AND BASS)

Ratboř u Kolína / Cantare

Parkys, Coer, Nožiss, guest

open 20:00

 | start 21:00

 | end 04:00

vstup: 50 Kč

so 26.4.


st 30.4. COLLAPSE
COLLAPSE (DRUM AND BASS + další styly)

Praha / Cross

X.Morph, Schooler, N.E.D, Ozone, Mr.Happy, Mazzon, Phanatic, Tukan Mc, Smack, Freezer, Creax, STA, WZ, MadMachine, Famboi, VJ Oko3

open 20:00

 | end 07:00

vstup: 90 Kč

 (do 21 h zdarma - 0 Kč)

st 30.4.


ČÁRY 2014 (DRUM AND BASS)

Nudvojovice u Turnova

Murte, Anakin, Sweg, VJE, Selector Sequens, Pub-shmeer, Painter, Janko-Sanko, Jacob b2b Pejany, Nigga, Zrz-ek, Mc Kowajda, Mc Jelen

open 17:00

 | start 17:30

vstup: vstup zdarma - 0 Kč

st 30.4.


st 30.4. BROKEN WITCHES OPEN AIR - LIR WARM UP

Batňovice / Varta

Pixie, Thiew, Penza, CTRL, Arrakis, Schlager, Neuronic, Petronn

open 20:00

vstup: 99 Kč

 (do 22 h 79 Kč)

st 30.4.


st 7.5. TAKE CONTROL
TAKE CONTROL (DRUM AND BASS)

Praha / Storm

Calyx & Teebee (UK/NOR), Im Cyber, Bifidus Aktif, Suki, Dexide, Aze

open 21:00

 | end 06:00

vstup: 230 Kč

 (do 22 h 190 Kč)

 | předprodej: (+popl.) 150 Kč

st 7.5.


pá 9.5. STARDUST 62
STARDUST 62 (DRUM AND BASS + HOUSE)

Praha / Palác Akropolis

One Way (PL), Azawakk, Carnage, VirCz, Frock, Subgate, Dafonic, Akrom, P-Jay, Mark Evill, Mr. Funky Machine

open 22:00

vstup: 60 Kč

 (holky do 23 h zdarma - 0 Kč)

pá 9.5.


pá 9.5. OLD SCHOOL FLAVA OPEN AIR
OLD SCHOOL FLAVA OPEN AIR (DRUM AND BASS)

Beroun / Kemp Plešivec

Suki, Rich & Mc Nu.C, Mad4ce, Telka, M4Y4, Touchwood, Gasr, Driver

open 20:00

 | end 08:00

vstup: 90 Kč

pá 9.5.


pá 9.5. DOUBLE TROUBLE
DOUBLE TROUBLE (DRUM AND BASS)

Praha / Cross

Mindscape (HU), Phil Tangent (UK), Malaky (UK), Changing Faces (SK), Hrr.nec, Hellsmith, Volume Plus, Martyyno, Skáčko, Theya, Blofeld, Ozy, Lu.D.Key, Aspire

open 20:00

 | end 07:00

vstup: 100 Kč

 (do 21 h 40 Kč)

pá 9.5.


pá 9.5. METHLAB
METHLAB (DRUM AND BASS)

Brno / Melodka

MachineCode (DE), Cause4Concern (UK), Allied (UK), MethLab DJ (UK), Mercur, Vaczech

open 21:00

vstup: 170 Kč

 (studenti 140 Kč)

 | předprodej: (50 ks) 100 Kč

pá 9.5.


so 10.5. SETY.CZ BOOKING EXHIBITION
SETY.CZ BOOKING EXHIBITION (DRUM AND BASS)

Praha / Cross

Twisted:Minds, Parallel Activity, Halbax, Markez

open 17:00

vstup: zdarma - 0 Kč

so 10.5.


pá 16.5. DRUMSTATION
DRUMSTATION (DRUM AND BASS + JUNGLE)

Praha / Cross

Ozma (RU), AKA , N.e.d , Beast67 , Mersi , Mazzon , Ozone , Azawakk

open 21:00

pá 16.5.


pá 16.5. SMASH & GRAB IT!
SMASH & GRAB IT! (DRUM AND BASS + DUBSTEP)

Ostrava / Marley

Thiew, Volume Plus, Mr.Happy, Creax, DLKT, WZ, MadMachine, Funtomas, Dafman, Repit, Unikates, Slizskej Strýček

open 20:00

vstup: 60 Kč

pá 16.5.


pá 16.5. BASS EVOLUTION
BASS EVOLUTION (DRUM AND BASS)

Olomouc / S-cube

Forbidden Society, Gasmask 71, S4P live, You2, Pospitch, Meskalin, Maso, Spaboy, Herbgrinder

open 21:00

vstup: 130 Kč

 (100 Kč)

pá 16.5.


so 17.5. MUFFIN
MUFFIN (DRUM AND BASS + REGGAE)

Mláka / Kemp Mláka

Deadly Hunta (UK), Solo Banton (UK), Marga Dread (UK), Colectiv, General Kryshpeen, FMP Soundsystem, Parallel Activity, Soundpolis.cz, Hanzall, Dukor, Dirty Boy, Brock, Hellsmith, Kloc, Syndrome, Sergi, Thinngy, Slavick, Boycott, Squid, Bronczik, The Vinyl Scrapers, Weed, Fury

open 16:00

 | end 05:00

so 17.5.


so 17.5. DREAD THE UNDEAD
DREAD THE UNDEAD (DRUM AND BASS)

Praha / Ateliér

Taby, Bazzi, Vircz, Siso (BG), LSDee aka DreadLocker (SK)

open 22:00

vstup: 18+ 100 Kč

so 17.5.


pá 23.5. DRUMLAND #9
DRUMLAND #9 (DRUM AND BASS)

Valašské Klobouky / Kravín

Qo, Computerartist, Apoka, ForMad, Matthiass

open 20:55

 | end 04:00

vstup: 80 Kč

pá 23.5.


so 24.5. BREK ART XTRA
BREK ART XTRA (DRUM AND BASS + další styly)

Praha / Cross

Joe Ford (UK), Mob Tactics (UK), Madface, Twisted:Minds, Thiew, Schooler, Buckx, The Concept, Spoon, Mr.Happy, Tomasan (DE), dMIT.RY, OL-WIZ, Meikos

open 21:00

 | end 07:00

so 24.5.


pá 6.6. JUNGLE DNB SESSION
JUNGLE DNB SESSION (DRUM AND BASS + další styly)

Praha / Cross

State Of Mind (NZ), Pixie, Suki, Wash!, Technical, Apoka, Joshu4

open 20:00

 | end 07:00

vstup: 130 Kč

 (do 21 h 70 Kč)

pá 6.6.


BURZA VINYLŮ! (všechny styly hudby)

Hradec Králové / NãPLAVKA café & music bar

New Sound Orchestra, Klif, Ala, Cypsylon

open 14:00

 | start 14:00

 | end 22:00

so 14.6.


pá 20.6. WARM UP! 21
WARM UP! 21 (DRUM AND BASS)

Kladno / Poldofka

Pixie, Deadly Viperz

open 21:00

 | end 05:00

vstup: 160 Kč

 (do 22 h 130 Kč)

 | předprodej: (sto kusů lístků) 100 Kč

pá 20.6.


so 21.6. STUDNICE OLD SCHOOL FLAVA OPEN AIR - EAST COAST EDITION

Studnice u Náchoda

Wash!, Mc Driver, Babe LN, Rich, Basstien, JD Bass, Jungling Jay, Kobylka, Underfire, Max Breaker, Mc Dawe, Waypa, Radax, Wipeout, Dzega, Houmr, Scar, Mcquack, Ahz, Touchwood, Rade, Slam, John T, Crash, Kwizaczech, Lüquid, Mikro, Adzi, W1z4rd

open 12:00

 | start 13:00

vstup: 100 Kč

so 21.6.


pá 27.6. DRUMSTATION
DRUMSTATION (DRUM AND BASS + JUNGLE)

Praha / Cross

Bass Brothers ( Playaz rec./ Portugalsko ), Furious Freaks, Volume Plus, N.e.d, Bio

open 16:00

 | start 21:00

pá 27.6.


pá 27.6. HOOFBEATS OPEN AIR 2014
HOOFBEATS OPEN AIR 2014 (DRUM AND BASS)

Hustopeče Nad Bečvou

Mefjus (AT), Mind Vortex (UK), ???, TBA

open 18:00

pá 27.6.


pá 1.8. LET IT ROLL OPEN AIR
LET IT ROLL OPEN AIR (DRUM AND BASS + další styly)

Benešov

Netsky Live, Camo & Krooked present Zeitgeist, Wilkinson, Dirtyphonics, London Elektricity, Ed Rush & Optical, Loadstar, Fred V & Grafix, The Upbeats, Metrik, Ayah Marar Live, Neophyte, DC Breaks, Mefjus, Neonlight, Prolix, Maztek, Frankee, Etherwood, Dj Hidden, Alien T, Pandorum, and many more

open 16:00

pá 1.8.



DNB trička